Niepowtarzalna słodycz Fruit Spirit

przez

Absolutnie czysta i słodka przyjemność – tak w kilku słowach można opisać tę odmianę marihuany. Fruit Spirit to, wedłg koneserów, jedno z najsłodszych doznań. Postanowiliśmy przyjrzeć jej się dokładniej i poznać jej historię.

Poszukiwania nowych aromatów marihuany dają coraz bardziej zaskakujące efekty. Niestrudzeni hodowcy stale krzyżują geny Sativa i Indica, by stworzyć nowe gatunki. W podobny sposób powstała nasza bohaterka – Fruit Spirit.

Poznaj historię Fruit Spirit

Fruit Spirit to hybryda z przewagą genów Sativa. Do przodków tej odmiany należą między innymi dwa popularne gatunki: White Widow i Blueberry.

Odmiana Fruit Spirit uwielbia promienie słoneczne, dlatego najlepiej czuje się w ciepłym, a nawet tropikalnym klimacie. Jej bardzo słodki smak i przyjemny aromat jagodowy to czysta przyjemność – tak opisują ją miłośnicy marihuany. Uważana jest przez niektórych za odmianę, która najlepiej pachnie i smakuje. Jeśli dołączymy do tego pozytywny i pobudzający haj, który towarzyszy paleniu, otrzymujemy mieszankę niemal doskonałą. Zasmakują w niej nie tylko wytrawni pasjonaci konopi, ale również początkujący amatorzy marihuany.

Przyjemność palenia i przyjemność uprawy

Jak podają producenci Fruit Spirit jest łatwa w uprawie, dlatego z powodzeniem mogą ją hodować początkujący growerzy. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Nie nadaje się jednak do zimniejszych klimatów. Indoor urośnie maksymalnie do 1,2 metra, outdor osiągnie nawet 2 metry wysokości. To raczej zwarta, nie rozrastająca się roślina o unikalnym, wspomnianym już aromacie.

Odmiana ta daje dość bogate zbiory przy stosunkowo krótkim okresie kwitnienia. Fruit Spirit osiąga dojrzałość po około 8miu tygodniach. Doskonale nadaje się do uprawy metodami SOG oraz SCROG. Fruit Spirit to doznanie, którego nie sposób zapomnieć. Jej orzeźwiające pobudzenie przypadnie do gustu niemal każdemu. To odmiana, do której chętnie się wraca, oczywiście tylko w krajach gdzie można ją palić i hodować.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).