Nasiona marihuany Buddha Seeds – hiszpański temperament i jamajski luz

przez

Nasiona konopi Buddha Seeds są selekcjonowane z najlepszych szczepów z całego świata. Hiszpański seedbank obrał sobie za cel zapewnienie wysokiej jakości, stabilności genetycznej, ale także różnorodności. Z założenia ma trafiać w gust osób początkujących, jak również zaawansowanych i wymagających kolekcjonerów. Czy tak jest w istocie?

Buddha Seeds to hiszpański seedbank, który dał się poznać z dobrej genetyki swoich produktów. Zatrudnia kompetentną kadrę i coraz bardziej rozpycha się na globalnym rynku konopi. Zdobył już grono fanów.

Buddha Seeds – nasiona konopi o dużym potencjale plonotwórczym

Nasiona marihuany Buddha Seeds znacznie różnią się plennością. Warto zwrócić na to uwagę przy konkretnym trybie uprawy, np. indoor lub outdoor. Do najbardziej wydajnych odmian zalicza się te poniższe:

  • Buddha Kraken – odmiana daje 600-700 g/m2 w uprawie indoor oraz 700-1000 g/m2 na zewnątrz. Pozwala uzyskać dobre, żywiczne topy w szybkim czasie (58-63 dni). Aromat kojarzy się z miętą i kwiatami. Genotyp Budda Kraken to głównie Indica.

  • Calamity Jane Auto – daje 550-600 g/m2 w uprawie indoor oraz 100-250 g/roślinę w trybie outdoor. Powstała w wyniku skrzyżowania Magnum ze szczepem Brothers Grimm Seeds. Zapewnia dobrą wydajność przy stosunkowo niedużych rozmiarach (wysokości). Jest gotowa do zbiorów po 75 dniach. THC wynosi 16-20%.

  • Magnum Auto – zapewnia plon w wysokości ponad 500g/m2 w trybie Indoor. Czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni. Genotyp odmiany to głównie Indica. Magnum Auto bywa porównywana do Auto Mazar. Dorasta do 130 cm wysokości. Raczej nie sprawia problemów w uprawie i nadaje się dla osób początkujących.

Nasiona marihuany Buddha Seeds, które wyróżniają się ważnymi cechami...kolekcjonerskimi

Odmiany Buddha Seeds najczęściej odznaczają się szybkim czasem kwitnienia (5-7 tygodni). Do tej grupy należą: Buddha Purple Kush Auto, Deimos Auto, Magnum Auto, Syrup, Red Dwarf i White Dwarf. Dwie ostatnio wymienione odmiany to jednocześnie flagowce hiszpańskiego seedbanku. Są autokwitnące i poleca się je osobom początkującym. Konopie są zróżnicowane pod względem genotypu, najczęściej wyróżnia się odmiany mieszane. Czysta 100% Sativa to Pulsar. Jest to nieautomatyczna krzyżówką sativ pochodzących z Holandii i Ameryki Środkowej. Daje do 500g/m2 w trybie Indoor. Ma specyficzny piżmowo-przyprawowy aromat.

Nasiona konopi Buddha Seeds to obowiązkowe propozycje do „spróbowania”. Oczywiście uprawa jest możliwa jedynie w krajach, gdzie jest to legalne (Polska niestety do nich nie należy). Opracowanie ma charakter wyłącznie edukacyjny i trzeba je traktować jako ciekawostkę naukową.