Bulk Seed Bank – odmiany marihuany bazujące tylko na najlepszych szczepach

przez

Bulk Seeds Bank można określić jako „karierowicza” w świecie konopi, gdyż wybrał najkrótszą drogę do sukcesu. Bazuje na najbardziej znanych szczepach, celuje w odmiany nagradzane i cenione na całym świecie. W tym wypadku nie jest to wada, a zaleta. Żaden miłośnik konopi nie będzie miał im tego za złe. Liczy się efekt końcowy a nasiona marihuany Bulk Seed Bank są gwarancją jakości i satysfakcji.

Wiele seedbanków ma określone specjalizacje i w tym wypadku jest podobnie. Bulk Seed Bank po prostu specjalizuje się w tworzeniu odmian z najbardziej znanych i szlachetnych szczepów. Nie bawi się w półśrodki, wprowadza na rynek tylko produkty o wysokim potencjale sprzedażowym. Ma bogatą ofertę nasion konopi feminizowanych oraz autokwitnących.

Nasiona marihuany Bulk Seed Bank - niezawodne, mocne i odnoszące sukcesy

Nasiona marihuany Bulk Seed Bank charakteryzują się dobrą mocą i niezawodnością. Dlatego są cenione na całym świecie. Polityka seedbanku jest klarowna i sprawdza się. Jednocześnie przyciąga miłośników konopi atrakcyjnymi cenami. W ich przypadku reklama: „Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości genetyki konopi w rozsądnych cenach” to nie banał. Słowa mają pokrycie w rzeczywistości. Wskazanie flagowców od Bulk Seed Bank jest trudne. Poniższe odmiany wyróżniają się jednak na tle innych.

  • Auto Dubai Poison – to automatyczna feminizowana sativa mająca smak oryginalnego Dubai Poison. Topy są mocno żywiczne. Daje plon średni, ale o bardzo wysokiej jakości. Ma w sobie geny Indica, Sativa i Ruderalis. Tworzy dużą ilość gałęzi bocznych.

  • Cheese – to najsłynniejsza odmiana pochodząca z UK. Ma szlachetne geny (Skunk-Kush). Przemawia za nią szybkość wzrostu, wysoka produktywność i słodki aromat sera. Tworzy gęste skupiska topów, wręcz ociekających żywicą. Ma przyzwoitą zawartość THC (17%).

  • Amnesia Haze – to nasiona marihuany Bulk Seed Bank, na które warto zwrócić uwagę ze względu na egzotyczne pochodzenie. Odmiana korzysta z genów jamajskich, kambodżańskich i laoskich. Ma długi okres wegetacyjny, ale daje wysokie plony (ponad 500g/m2 w trybie indoor). Zawartość THC wynosi 22%. Jej genotyp to głównie sativa.

  • Psychedelic - to stara, ale jara odmiana, która ma duże zdolności przystosowawcze i jest łatwa w uprawie. Ma wysoką zawartość żywicy. THC wynosi 24%. Powstała przez skrzyżowanie Skunk #1 X Mazar.

Bulk Seed Bank – nasiona marihuany, które wyróżniają się w obrębie grupy

Przy wyborze odmian często sprawdza się kluczowe cechy. Ma to uzasadnienie, zwłaszcza w przypadku mocy czy parametrów uprawowych. Pod względem zawartości THC (powyżej 20%) wyróżniają się: Amnesia Haze, OG Kush, Psychedelic, Sour Diesel i Special Lime Haze. Do automatów o wysokiej plenności zalicza się m.in. Auto AK, Auto Amnesia, Auto White Widow, Auto Cheese i Auto Devil's Kiss. Najkrótszy czas kwitnienia (5-7 tygodni) mają Auto OG Kush, Critical Mas, Northern Light oraz Special Skunk. Niskie wymagania roślin i łatwość uzyskiwania plonów ma oczywiście znaczenie w krajach, gdzie uprawa marihuany jest możliwa. Polska niestety nie zalicza się do nich.