Auto AK 2.0 – Nowa generacja

przez

Znajdziemy ją niemal na każdej liście najmocniejszych i najchętniej kupowanych automatycznych odmian marihuany. Dobre geny sprawiają, że sięgają po nią hodowcy na całym świecie. Czym jeszcze zasłużyła sobie na takie zaufanie? Przyglądamy się szczepowi Auto AK 2.0.

Temat marihuany coraz częściej poruszany jest na świecie. Szczególnie jej medyczne odmiany cieszą się sporą popularnością i kolejne kraje dopuszczają możliwość jej stosowania. Auto AK 2.0 sprawdza się na tym polu doskonale.

Dobre geny Auto AK 2.0

Auto AK 2.0 to efekt wieloletnich poszukiwań. Wysoka jakość i obfite zbiory – to tylko niewielka część zalet tej odmiany. To kolejna generacja cieszącej się dobrymi opiniami w świecie konopi Auto AK. Wśród jej przodków znajdziemy Critical +, AK-47 oraz domieszkę legendarnego Skunka. Auto AK 2.0 to w głównej mierze Indica, chociaż wyczuwalne są w niej także cechy Sativy.

Niewątpliwą zaletą tej odmiany jest wysoka zawartość psychoaktywnego THC, która może wynieść nawet 23%. Auto AK 2.0 dzięki swojemu silnemu działaniu ma zastosowanie medyczne.

Szybkość i jakość

Auto AK 2.0 powstała między innymi po to, by zachwycać obfitością zbiorów i faktycznie jej się to udało. Hodowcy chętnie po nią sięgają, bo zapewnia dobre plony o bardzo wysokiej jakości. Czas kwitnienia tej odmiany wynosi 9-10 tygodni. Wyrasta na około 130 cm.

W wyglądzie i zapachu wyraźnie wyczuwalny jest udział Skunka. Topy Auto AK 2.0 okrywają się bowiem charakterystycznymi pomarańczowymi włoskami.

Charakterystyczny zapach i smak

Auto AK 2.0 charakteryzuje się intensywnym zapachem, zbliżonym do Skuna, ale z delikatną nutą cytrusową. W smaku również wyczujemy słodkość cytrusów, ale nie brakuje też kwaśnego posmaku. Dzięki dużej zawartości THC, Auto AK 2.0 może poszczycić się mocnym, intensywnym działaniem. Odmiana ta doskonale odpręża. Znalazła zastosowanie w medycynie. Dzięki efektowi relaksującemu pomaga w leczeniu stresów, nerwicy czy napięcia mięśniowego. Sprawdzi się także w leczeniu bólu, a także przy wahaniach nastroju i podczas bezsenności.

W Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich! Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są ani narkotykiem (tzn. żadną z substancji wyszczególnionych w załącznikach do Ustawy), ani prekursorem, co oznacza, ze nie są objęte szczególnymi zasadami dotyczącymi posiadania, handlu. Dlatego też, legalne jest kupno, posiadanie i kolekcjonowanie nasion marihuany (konopi). Jednak kiełkowanie, uprawa, nawet samo przygotowanie pod uprawę jest nielegalne w świetle prawa (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami).